עבור לעמוד הצעות לטורקיה »

אנטליה טורקיה

טיסות לאנטליה
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

טיסות לאנטליה - כמה טוב לחזור

אנטליה, השוכנת לחופי הים התיכון בדרומה של טורקיה מציעה למבקרים בה מזג אוויר קיצי לאורך רוב ימות השנה, חופים מרהיבים בטורקיז משגע, שווקים ססגוניים שדומה כי יצאו היישר מסיפורי אלאדין, בתי מלון איכותיים וברמה גבוהה ונופש רגוע מחד ומלא באטרקציות מאידך. טיסות לאנטליה מציעות לתייר הישראלי מגוון רחב של אפשרויות חופשה, החל מ"בטן גב" נעים ומנומנם וכלה בשלל אטרקציות אתגריות.

השכנה שמעבר לפינה

טיסות לאנטליה היוצאות מישראל אינן טיסות סדירות אולם הן טיסות שכר (צ'ארטר) ישירות. לאנטליה ניתן לטוס באמצעות חברות התעופה אל על, ישראייר, ארקיע, אולימפיק, אייג'יאן איירליינס ואחרות. בעונת הקיץ ובתקופות החגים, יוצאות טיסות לאנטליה מישראל מספר פעמים ביום.טיסות לאנטליה מגיעות לשדה התעופה המקומי, הנחשב לאחד משדות התעופה הטובים ביותר בכל אירופה. שדה התעופה של אנטליה נמצא כשלושה עשר קילומטרים בלבד מצפונו של מרכז העיר. משך הטיסה לאנטליה מישראל הוא כשעה וחצי. ניתן להגיע אל העיר באמצעות שירותי הסעה מוסדרים- שאטלים- היישר למרכז העיר, באמצעות מוניות או להשכיר רכב. וודאו כי המונית עליה עליתם היא מונית מורשית מטעם שדה התעופה. תוכלו לזהות אותן על פי צבען הצהוב ומיקומן- טור מסודר העומד ממש ביציאה מהטרמינל. מוניות אלו הן זולות משמעותית ממוניות שאינן בהסדר עם הנמל. העונות המומלצות לבקר באנטליה הן למעשה כל השנה, למעט החודשים דצמבר, ינואר ופברואר, אז קריר יותר ולא ניתן ליהנות מהחופים המשגעים.

עושים חיים משוגעים

טיסות לאנטליה הן לא לחינם כה פופולריות: הטסים לאנטליה מוצאים אין ספור ריגושים ומאידך נינוחות. גם הקרבה לישראל ומשך הטיסה הקצר גורמים לישראלים רבים לשוב ולפקוד את אנטליה גם בחופשתם הבאה. טיסות לאנטליה יפגישו אתכם עם פעילויות ים מגוונות כמו צלילה, סירות מפרש, מגלשות מים, מצנחי רחיפה , ראפטינג ועוד. חובבי הטיולים ייהנו מהטיילת המקסימה בעיר העתיקה ובה הצריח המחורץ, סמלה של העיר, המצוי בראשו של מסגד קדום ועתיק, מגדל השעון המרשים ושער אדריאנוס בעל שלוש הקשתות, אשר עומד על תילו מאז התקופה הרומית. השווקים של אנטליה מציעים למבקרים בהם בזארים ססגוניים ושווקים קסומים המצויים בין סמטאות העיר העתיקה.טיסות לאנטליה מציעות שפע של בילויים נעימים, עם מארחים מסבירי פנים, אוכל משובח ופינוקים למכביר.