עבור לעמוד הצעות לסרביה »

בלגרד סרביה

טיסות לבלגרד
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר

טיסות לבלגרד , סרביה

ברוכים הבאים לבלגרד , עיר הבירה של סרביה. העיר בעלת היסטוריית כיבושים לא מבוטלת, אשר בעבר הייתה גם עיר בירתן של מונטנגרו ויגוסלביה. בלגרד היא נקודת המפגש של נהרות הדנובה והסאבה, מה שמאפיין אותה כעיר ירוקה וצומחת לצד היסטוריה ותרבות - בשל כך היא מושכת תיירים רבים והופכת ליעד פופולארי ואהוב על ידי הישראלים.

נקודה מצויינת ממנה ניתן להשקיף על חיבור הנהרות המרגיע היא מצודת בלגרד העתיקה, מדובר על מבנה ששרד שנים של חורבן והיווסדות על ידי כל שליט אשר משל בעיר. מן המצודה היפהפיה הזו ניתן להשקיף גם על שאר העיר ולהתפעל מהנוף שיש לה להציע.

בלגרד היא אינה רק עיר לחובבי טבע והיסטוריה. תושבי העיר מתגאים מאוד בחיי הלילה שלהם ולא מתביישים להעצימה מול חיי הלילה התוססים של בירות ענק פופלאריות במזרח אירופה, ולא סתם. בבלגרד קיימים שפע של ברים איכותיים עם משקאות אלכוהול משובחים המתרכזים בעיקר לאורך רחוב Strahinica Bana המהודר. גם אוהבי ההימורים לא נותרים מקופחים מאז פתיחתו של "קזינו בלגרד" המפואר והגדול ביותר במזרח אירופה, אשר מבטיח סטנדרטים בינלאומיים.

חברת התעופה AirSerbia שינתה את שמה מ JatAirways בשנת 2013, ומאז החלה גם להפעיל טיסות לבלגרד מנתב"ג. זאת בנוסף לחברה הישראלית "ישראייר" אשר מפעילה גם כן טיסות ליעד זה. מדובר במציאה של ממש - בלגרד היא בהחלט יעד רענן ולא שגרתי למטיילים שלא מוכנים להתפשר.

קווי חופשה מאחלים לכם חופשה מהנה וטיסה נעימה לבלגרד !