עבור לעמוד הצעות להונגריה »

בודפשט הונגריה

טיסות לבודפשט
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר

טיסות לבודפשט - הכינו את הפפריקה!

בודפשט היא יעד תיירותי ההולך והופך למבוקש מאד בקרב תיירים ישראלים ומרחבי העולם כולו. הארכיטקטורה עוצרת הנשימה של המבנים בעיר, נופי הטבע המרהיבים, ריבוי האתרים ההסטוריים עם סיפורים מרתקים מאחוריהם וההדר הרב השורר בעיר, כל אלו ואחרים מושכים אליהם מטיילים רבים, מבוגרים, צעירים ומשפחות עם ילדים. טיסות לבודפשט מציעות יופי אותו חבל להחמיץ וזהו יעד תיירותי מומלץ מאד.

עיר מגוונת

טיסות לבודפשט יוצאות מישראל באופן סדיר ותדיר. כמעט מדי יום ממריאות מספר טיסות היישר לבירה ההונגרית, עובדה ההופכת אותה לאף יותר אטרקטיבית, בשל נוחות ההגעה אליה. חברות התעופה המקיימות טיסות סדירות וישירות לבודפשט הן אל על הישראלית וחברת התעופה ההונגרית, הונגריאן אייר ליינס, המוכרת יותר בשמה "מאלב". אם בחרתם לטוס באמצעות טיסות שכר, תוכלו לעשות זאת עם חברות התעופה ישראייר וסאן דור.טיסות לבודפשט נוחתות ברובן בשדה התעופה פריהגי, המצוי כעשרים וחמישה קילומטרים מדרום מזרחה של העיר. זמן הטיסה הוא כשלוש שעות ועשרים וחמש דקות. משדה התעופה ניתן להגיע אל מרכז העיר באמצעות שאטלים-רכבים מיוחדים המציעים הסעה משדה התעופה, אוטובוסים בשילוב של רכבת תחתית, או במוניות, שזוהי האופציה היקרה יותר.

מתרגשים בבודפשט

טיסות לבודפשט יפגישו אתכם עם עיר המורכבת למעשה משתי ערים- בודה ופשט, כאשר מפריד ביניהן נהר הדנובה היפה הזורם בין שתיהן. מזג האוויר במקום הוא נוח במשך מרבית ימי השנה, למעט בחורף, אז צונחות מעלות החום באופן משמעותי ולמרות שלא יורד כמעט שלג, קר שם מאד. עונות מומלצות של טיסות לבודפשט הן האביב והקיץ.טיסות לבודפשט מציעות מגוון עצום של אטרקציות, נופים ומקומות בילוי וקניות. שני חלקי העיר מציעים אתרים שחבל להחמיצם, ביניהם בית הפרלמנט הגדול ביותר באירופה, מצודת הדייגים המרשימה והמרגשת, העיר העתיקה המסקרנת, בית האופרה המפואר, בעל עיטורים מזהב טהור, המקשטים את כולו ועוד אטרקציות רבות ומפתיעות בעושר, בסיפורים המרתקים שמאחורי כל מבנה, כנסייה ואתר. בנוסף, מומלץ לסייר בשווקים המקומיים של העיר, המציעים שפע ססגוני ומגרה של מאכלים מקומיים, ביגוד ועבודות שונות תוצרת יד וכמובן, מגוון רחב של שקיקים המכילים פפריקה, הסמל הלאומי של הונגריה.