עבור לעמוד הצעות ליוון »

קורפו יוון

טיסות לקורפו
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר

טיסות לקורפו

האי קורפו, אחד מיעדי התיירות המובילים ביוון ואירופה, מציע לנופשים בו חופשה מיוחדת ומגוונת ביותר. חופים מרהיבים, אתרי צלילה וספורט ימי, שכשוך בבוץ מינרלי בחוף קנאל דאמור, חיי לילה תוססים, קולינריה משובחת, תרבות עשירה והיסטוריה רבת שנים הנשקפת מהכנסיות, המבצרים ושאר המבנים העתיקים המעטרים את האי. הקירבה הגאוגרפית של האי קורפו לאיטליה, ניכרת לא רק בנופים הירוקים, אלא גם בהשפעות על המטבח המקומי, ההיסטוריה והתרבות. המיקום האסטרטגי של קורפו בנתיב השיט העיקרי של העולם העתיק, משך אל האי כובשים רבים. בעת העתיקה היו אלה הקורניתים, הספרטנים והרומאים, בימי הביניים שלטו בקורפו הגותים, הנורמנים, הוונציאנים והצרפתים, ובעת החדשה עברה קורפו משליטת האימפריה הבריטית לכיבושה על ידי איטליה הפשיסטית ולאחר זמן לא רב, נכבשה על ידי גרמניה הנאצית.

קווי חופשה מציגים: דילים לקורפו

אם חיפשת דילים לקורפו, הגעת אל המקום הנכון. קווי חופשה משווקת מגוון רחב של דילים לקורפו, הכוללים טיסות לקורפו וממנה, פתרונות לינה ותעבורה, אטרקציות מיוחדות להעשרת החופשה ועוד. לתשומת לבך, טיסות לקורפו נוחתות בנמל התעופה הבינלאומי קורפו יואניס קפודיסטריאס, הממוקם במרחק של שלושה קילומטרים מהעיר קורפו.

אתרי תיירות מומלצים בקורפו

החופים המערביים – בניגוד לחופים הצפוניים של קורפו בהם תוואי השטח הוא הררי ועשיר במצוקים, בחופים המערביים של קורפו הגישה למים הצלולים נוחה ומזמינה. בנוסף, מומלץ לבקר בחוף קאבוס הממוקם בדרום מזרח האי. הבית הלבן בקאלימי – חובבי הטבע והספרות לא יחמיצו ביקור בביתו של הסופר והזאולוג המוערך ג'ראלד דארל. זהו אחד הבתים המפורסמים ביותר בקורפו, המספק הצצה נדירה לעולמם של האחים דארל. ארמון אכילאון – ארמונה של הקיסרית האוסטרית סיסי עוצב בהשראת גיבור המיתולוגיה היוונית אכילס. הארמון, הממוקם בעיירה הדרומית גסטורי, הפך ברבות השנים למוזיאון המוקדש למלחמת טרויה, לקיסרית האוסטרית ולקיסר גרמניה וילהלם השני, אשר התגורר גם הוא באכילאון.