עבור לעמוד הצעות ליוון »

קוס יוון

טיסות לקוס
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

טיסות לקוס

רבים מתכננים את החופשה שלהם בחודשי הקיץ, ובעיקר בשל מגוון היעדים הנהדרים, המתאימים לביקור בעונה זו. אחד מהם הוא ללא ספק האי קוס, הנחשב לאחד מאיי יוון הפופולאריים ביותר, אשר מציע לא מעט אטרקציות למבקרים ובעיקר חופים מקסימים. ישנן לא מעט טיסות לקוס, היוצאות באופן תדיר אל האי ומציעות חופשה נהדרת. טיסות צ'רטר לקוס יכולות להיות חלק מחבילת נופש, או באופן נפרד, בהתאם לתאריך המבוקש.

הקריטריונים החשובים שיש לשים לב אליהם כשמזמינים טיסות אלו

בחודשי הקיץ מוצעות מבחר של טיסות ישירות אל האי קוס. טיסות שכר לקוס יוצאות משדה התעופה בן גוריון ונוחתות בשדה התעופה של האי קוס, הנמצא במרחק לא רב מעיר הבירה של האי. טיסות אלו, שנמשכות בסביבות שעה, הן טיסות קצרות ונוחות מאד ומהוות פתרון מצוין למי שמעוניין לבלות ולנפוש באי. כדי לבחור את הטיסות המתאימות, חשוב להתייחס אל המועד שבו הן מוצעות. יש לזכור שעונת התיירות של האי היא בחודשי הקיץ, אז ניתן לשלב גם "בטן גב" וביקור באיים נוספים.

מחירים אטרקטיביים במיוחד

גם עלות הטיסה היא קריטריון חשוב מאד. ניתן למצוא טיסות צ'רטר לקוס, המוצעות במחירים אטרקטיביים, וחלקן אף במסגרת דילים, הכוללים גם מקום לינה על האי. חשוב להשוות בין כמה טיסות שונות כדי לאתר את הטיסה הנוחה ביותר, אך גם את שעלותה היא האטרקטיבית ביותר. ככלל – ככל שמזמינים טיסות אל האי מוקדם יותר, כך המחיר שלהן יהיה כדאי ומשתלם בהתאם. לכן, אם אתם מעוניינים לבלות את החופשה הקיצית הבאה על האי קוס, כדאי לשריין טיסה כבר בתקופת האביב, כמה חודשים לפני ההגעה אל היעד. פנייה אל חברות התעופה או חברות הטיולים, האחראיות על טיסות אלו, תאפשר לאתר את הטיסה המתאימה במסגרת חופשה זו.