עבור לעמוד הצעות לסלובניה »

לובליאנה סלובניה

טיסות ללובליאנה
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר
מלונות מומלצים
בלובליאנה

טיסות ללובליאנה

האווירה המיוחדת של בירת סלובניה, לובליאנה, קוסמת לצעירים רבים מכל העולם. מוקדי המשיכה העיקריים של אותם צעירים ללובליאנה הם האוניברסיטה (שנוסדה בשלהי מלחמת העולם הראשונה), מרכז מטלקובה לאמנות אלטרנטיבית, והפסטיבלים של עונת הקיץ המוקדשים למוסיקה קלאסית, מוסיקת עולם וג'אז. אם נוסיף לכך את העלות הנמוכה יחסית של חופשה במזרח אירופה, הרי שקיבלנו את היעד האידיאלי לצעירים בחופשה. עם זאת, ההיסטוריה הענפה של לובליאנה וסלובניה ניכרת ברחובות העיר ומושכת ללובליאנה גם קהלים אחרים. שרידים של תקופות חשובות בהיסטוריה המקומית והעולמית, מתקופת הרנסנס ועד פירוק יוגוסלביה בשלהי המאה העשרים, זרועים כנקודות חן ברחבי העיר אשר משלבת בהרמוניה סגנונות ארכיטקטוניים שונים ותרבויות שונות.

קווי חופשה מציגים: דילים ללובליאנה

טיסות ללובליאנה נוחתות בשדה התעופה ג'וזה פוצ'ניק, המכונה גם "נמל התעופה ברניק". ניתן לרכוש טיסות ללובליאנה דרך חברות תעופה רבות, וביניהן גם חברות לואו-קוסט. עם זאת, הדרך הנוחה ביותר לחוות את לובליאנה היא ברכישת דילים ללובליאנה. חברת קווי חופשה מציעה מגוון רחב של דילים ללובליאנה. חבילות הנופש המומלצות ביותר הן אלה שכוללות גם השכרת רכב, וזאת בעקבות התנהלות בעייתית של התחבורה הציבורית בעיר

אתרי החובה של לובליאנה

בנוסף למרכז מטלקובה לאמנות אלטרנטיבית ולאוניברסיטת לובליאנה המוזכרות לעיל, מומלץ לבקר גם במצודת לובליאנה המשקיפה על העיר ואף הפכה לסמלה של לובליאנה. אתרי תיירות מומלצים נוספים הם גן החיות היפהפה של לובליאנה, העיר העתיקה, השווקים הססגוניים, כיכר הרפובליקה (מקום מושבו של הפרלמנט המקומי) ולתרים אחר הקשר היהודי – מומלץ לבקר בבית הכנסת של הקהילה היהודית הקטנה. על אף האווירה המיוחדת של לובליאנה, והנוף העירוני המרתק, מומלץ לבקר בריאות הירוקות של העיר ובהן פארק טיבולי, היער וגבעת רוז'ניק.