עבור לעמוד הצעות לאיטליה »

נאפולי איטליה

טיסות לנאפולי
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר

טיסות לנפולי

עיר הנמל נאפולי שבדרום איטליה, היא אחת הערים העתיקות ביותר באירופה ובעולם. נאפולי, שתאריך היווסדה מוערך בין המאה השביעית למאה השישית לפני הספירה, יושבה ברציפות מאז ועד היום. הנופים המרהיבים של נאפולי תועדו ביצירות אמנות רבות וחשובות וכן בביטויים כדוגמת "העיר הקסומה" ו"לראות את נאפולי ולמות" אשר הפכו לנחלת הכלל. זאת ועוד, המרכז ההיסטורי של נאפולי זכה להצטרף לרשימת אתרי המורשת העולמית של ארגון אונסקו. כמו ערי נמל נוספות בדרום אירופה, גם נאפולי מציעה למבקריה חופשה המשלבת בהצלחה את קסמה של העת העתיקה הנשקפת מהמבנים ההיסטוריים הזרועים בעיר, עם שפע של תרבות ואמנות עכשווית, והכל באווירה ים תיכונית צבעונית, חגיגית ושוקקת חיים.

קווי חופשה מציגים: דילים לנאפולי

טיסות לנאפולי נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי אשר ממוקם מחוץ לעיר. ניתן להוזיל את עלויות החופשה באופן משמעותי באמצעות רכישת טיסות לנאפולי עם חברות תעופה לואו-קוסט, או בהזמנת דילים לנאפולי. לתשומת לבך, לחברת הנסיעות קווי חופשה ישנו היצע רחב של דילים לנאפולי במחירים אטרקטיביים, המתאימים למגוון רחב של קהלי יעד ולסגנונות חופשה רבים.

אטרקציות ואתרי תיירות בנאפולי ובסביבה

בית הכנסת של נאפולי – בית הכנסת אשר נבנה בתמיכת הברון רוטשילד בשנת 1864 (שגם קבע את מקום מושבו בנאפולי), חודש ושוקם בשנת 1992, ומהווה מרכז תרבותי לקהילה היהודית הקטנה בעיר. ספקאנאפולי – העיר העתיקה של נאפולי שופעת בסמטאות קטנות וציוריות המכילות שפע של מסעדות, פיצריות אותנטיות, חנויות, גלריות לאמנות וכנסיות עתיקות. הפארק הארכיאולוגי – או בשמו המלא "הפארק הארכיאולוגי של פאוסיליפון" מספק הצצה נדירה אל נפתולי ההיסטוריה של נאפולי. בנוסף, הפארק הארכיאולוגי משקיף על הנוף המרהיב של מפרץ נאפולי. מחוץ לעיר – מומלץ לבקר בחורבות הערים העתיקות פומפיי והרקולנאום, וכן לשוט אל האיים איסקיה וקאפרי.