עבור לעמוד הצעות לצרפת »

פריז צרפת

טיסות לפריז
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר
מלונות מומלצים
בפריז

טיסות לפריז

טיסות לפריז – חוויה באחת הערים היפות בעולם

פריז, עיר הבירה של צרפת, נחשבת לאחת הערים המתוירות ביותר בעולם ולא בכדי. טיסות לפריז מביאות אל העיר המוני תיירים מכל העולם, המעוניינים לטעום מכל מה שיש לה להציע. התיירות בפריז נמשכת לאורך כל חודשי השנה, וטיסות לפריז יוצאות מישראל באופן סדיר מידי יום, לטובת טיולים המשלבים עושר היסטורי עם רחובות מודרניים שוקקי חיים.אם גם אתם מעוניינים לבקר באחת הערים היפות בעולם, הנה כמה מסוגי הטיסה איתן ניתן להגיע אל העיר:

סוגי הטיסות לפריז

טיסות ישירות -מנמל התעופה בן-גוריון יוצאות טיסות ישירות מידי יום באמצעות החברות הישראליות אל על, סאן דור וארקיע, ואליהן מצטרפות חברות התעופה הזרות: אייר פרנס, אייר מדיטרניין ועוד.טיסות שכר (צ'רטר) –הטיסות האלו פופולאריות בעיקר בעונת התיירות כאשר כמות הטיסות הסדירות אינה עומדת בעומס. הטיסות יוצאות מנמל התעופה בן גוריון ונוחתות בשדה התעופה שארל דה גול או אורלי. דרכי ההגעה לעיר משדה התעופה הן באמצעות מוניות, שאטלים, רכבת או שירות אוטובוסים שמופעל על ידי שדה התעופה.

שדות התעופה בפריז – דרכי ההגעה לעיר

טיסה לפריז אורכת כארבע וחצי שעות. הטיסות יוצאות משדה התעופה בן גוריון לעבר פריז, כאשר הנחיתה מתאפשרת בשני נמלי תעופה עיקריים: שארל דה גול בצפונה של פריז, ושדה התעופה אורלי בדרומה.הגעה משדה התעופה שארל דה גול- (Roissy-Charles de Gaulle)- במידה והנחיתה היא בשדה התעופה הראשי של צרפת, תוכלו לקחת את רכבת ה- RER אשר משך הנסיעה בה הוא כ-25 דקות, או לעלות על אוטובוס של חברת אייר פראנס לכיוון שער הנצחון במרכז העיר, וגם הנסיעה בו אורכת כ-50 דקות. תוכלו גם להיעזר בשירותי חברות פרטיות ולנסוע במוניות או במיני ואנים המתאימים לטיולי משפחות ובמיוחד לטיולים עם ילדים.הגעה משדה התעופה אורלי (Aéroport Paris-Orly)- נמל תעופה הנמצא בדרומה של פריז, וממנו יוצאות טיסות לאירופה. בעבר הוא היה נמל התעופה הראשי של צרפת, אך לאחר הקמת נמל התעופה שארל דה גול, הוא נחשב כשדה התעופה השני בגודלו במספר הטסים בטיסות בינלאומיות, והגדול ביותר בטיסות פנימיות. בין שדה התעופה למרכז פריז מחבר קו מטרו מיוחד שאיתו ניתן להגיע למערכת המטרו האזורית, ישירות לליבה של פריז. משך הנסיעה הוא כ-40 דקות.