עבור לעמוד הצעות לקפריסין »

איה נאפה קפריסין

טיסות לאיה נאפה
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר
מלונות מומלצים
באיה נאפה

טיסות לאיה נאפה

קפריסין היא יעד תיירותי נהדר ולא מעט בזכות האיים הרבים שלה. איה נאפה הוא אחד מהם, והוא, ללא ספק, אתר שאסור לפספס. לאורך כל השנה, ובעיקר בחודשי הקיץ, יוצאות מישראל לא מעט טיסות צ'רטר לאיה נאפה, המפגישות את המטיילים עם אי מקסים וחופים מרהיבים. טיסות אלו יוצאות ישירות משדה התעופה בן גוריון ומגיעות אל שדה התעופה המקומי. מדובר בטיסות קצרות מאד, נוחות וגם כאלו המוצעות בעלות משתלמת.

מבחר של טיסות אל האי בחודשי הקיץ

בעונת הקיץ, בין החודשים יוני לספטמבר, מגיעים אל איה נאפה המוני ישראלים ותיירים מכל העולם. טיסות שכר לאיה נאפה מוצעות על ידי חברות התעופה השונות וגם על ידי חברות הטיולים והן מאפשרות לכל מי שמחפש יעד קיצי מיוחד לבלות בו כמה ימים, לעשות זאת בעלות משתלמת מאד. טיסות צ'רטר לאיה נאפה מופעלות על ידי חברת ארקיע הישראלית וכן על ידי חברת התעופה הקפריסאית סייפרוס איירוויס (Cyprus airways). מדובר בטיסות ישירות וקצרות מאד, שנמשכות קרוב לשעה. המגיעים, יכולים להיעזר במוניות או ברכב שכור, שהוזמן מראש.הטיול באיה נאפה יכול להיות ביקור שכולו "בטן גב" אך גם כזה שמשלב מסלולי הליכה והכרות עם האי. מי שמעוניין, יכול להזמין, כאמור, רכב מראש כדי לטייל בין האתרים המיוחדים שעל האי. פעמים רבות מוצעות הטיסות לאיה נאפה במסגרת של חבילת נופש. זאת, לצד מקום לינה ולעיתים גם רכב שכור. אפשר כמובן גם להזמין טיסות צ'רטר לאיה נאפה באופן עצמאי בעזרת חברות טיולים או ישירות דרך חברות התעופה.

שפע של אטרקציות נהדרות וים כחול ומשגע

הטיסות לאיה נאפה מוצעות אמנם לאורך כל השנה אך מכיוון שגולת הכותרת שעל האי הם החופים הנהדרים והים הכחול, כדאי לעלות עליהן בחודשי הקיץ. בחודשים אלה מדובר ביעד תיירותי פופולארי מאד, ובעיקר על ידי צעירים, המחפשים מקום מתאים לבלות בו את חופשת הקיץ שלהם. הטיסות לאיה נאפה אינן יקרות, אך מומלץ להשוות בין כמה אפשרויות שונות ובעיקר להתייחס אל המחיר. כדי ליהנות מעלות משתלמת וגם ממועד נוח, מומלץ להזמין טיסות שכר לאיה נאפה מספר חודשים מראש. גם בתקופת החגים מדובר ביעד תיירותי מבוקש, ולכן מי שמעוניין לבלות בתקופה זו על האי, כדאי לו להזמין מראש גם כן.