עבור לעמוד הצעות ליוון »

רודוס יוון

טיסות לרודוס
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

טיסות לרודוס - חופשה ממש מעבר לפינה

ממש מעבר לפינה, מרחק של קצת יותר משעת טיסה, ממתינה לכם רודוס לחופשה מושלמת. האי היווני המקסים הזה, המוכר גם בכינוי "אי השמש", הוא "המקום" לחופשה משפחתית על הילדים, זוגות, קבוצות חברים או יחידים , ומציע הרבה יותר מאשר רביצה בטלה של בטן גב על חוף הים התכול. טיסות לרודוס יפגישו אתכם עם המיתולוגיה היוונית במיטבה, עם אתרים עתיקים ועם מאתיים ושמונים ימי שמש בשנה.

טסים אל החופש

טיסות לרודוס מישראל הן ישירות וברובן טיסות שכר (צ'ארטר), כאשר ישנן כמה טיסות לרודוס שהן טיסות סדירות. היתרון של טיסות שכר הוא עלותן הזולה יותר ביחס לטיסות סדירות. בחודשי הקיץ יוצאות מספר טיסות ביום, וניתן להזמין אותן דרך חברות תעופה שונות, ביניהן אל על וחברת התעופה היוונית, אג'יאן איירליינס. טיסות לרודוס מישראל הן הקצרות ביותר מבין הטיסות לשאר איי יוון ועובדת היותן ישירות, הופכת את החופשה למושלמת כבר מתחילתה. גם עלותן של טיסות לרודוס הן זולות יותר, מאותה הסיבה בדיוק. בעונת הקיץ ותקופות החגים עשויים מחירי הכרטיסים להתייקר מעט. כל הטיסות לרודוס נוחתות בשדה התעופה דיאגוראס, בסמוך למרכז העיר החדשה. לרוכשים חבילת נופש לרודוס ימתינו אוטובוסים להעברות משדה התעופה אל המלון, ובחזרה ממנו עם תום החופשה. טיסות לרודוס מציעות לנופש הישראלי מגוון רחב ואפילו מפתיע של פעילויות, אטרקציות ואפשרויות נופש קסום וממלא אנרגיות חיוביות.

נופש אולטימטיבי במיטבו

טיסות לרודוס מאפשרות לנופש הישראלי סוגים מגוונים של החופשה בהתאם לטעמו וסגנונו. למבקשים לנוח, למלא מצברים ולרבוץ בבטלה חמימה מציע האי הקסום רודוס בתי מלון הנושקים לים התיכון, חופים מרהיבים ורחבי ידיים על רקע צוקי פרא מרהיבים, פעילויות ימיות למכביר, אוכל טוב כמיטב המסורת היוונית והרבה שמש. המבקשים לתור את האי רודוס ימצאו כי יש לו הרבה מה להציע: כפרים ציוריים ואותנטיים, סיורים רגליים או באופניים בשבילים המיועדים לכך, סיור בעיר העתיקה, שנבנתה בימי הביניים וביקור בה יחזיר אתכם אחורה בזמן, מרחצאות רומיים ועוד אתרים ואטרקציות שפשוט חבל להפסיד אותן.טיסות לרודוס מציעות חופשה מהנה ובעיקר אטרקטיביות מבחינת העלויות. כשעת טיסה אחת בלבד, מפרידה ביניכם לבין נופש יווני איכותי.טיפים לטיול ברודוס