עבור לעמוד הצעות לאיטליה »

ורונה איטליה

טיסות לורונה
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר
מלונות מומלצים
בורונה

טיסות לורונה – עירם של רומיאו ויוליה

העיר ורונה ממוקמת בצפון איטליה במחוז ונטו והיוותה את ההשראה לאחד המחזות הידועים ביותר של וויליאם שייקספיר. יופייה עוצר הנשימה של העיר היא סיבה מספיק טובה לתייר בה אך לא רק. מדובר בעיר אשר טומנת בחובה את קסמם של המבנים הישנים, אוכל איטלקי משובח וכמובן גם שווקים ססגוניים. מעבר לכך, ורונה ממוקמת בדיוק באמצע בדרך בין מילאנו לוונציה (כשעתיים בממוצע לכל כיוון נסיעה ברכבת), כך שניתן לערוך גיחות קצרות וליהנות מחלקים נוספים באיטליה. מהי הדרך הזולה והמהירה ביותר להגיע לורונה ומה אסור לפספס בעת הביקור בעיר? כל התשובות במאמר שלפניכם.

כיצד לטוס לורונה?

אחד המאפיינים של חופשה מושלמת הוא העלות הכוללת של החופשה, כאשר מינימום הוצאות ומקסימום הנאה הוא משאת נפשם של מרבית מן המטיילים. טיסות שכר לורונה מאפשרות לא רק חיסכון עצום בכיס אלא גם מקצרות את משך ההגעה לאחד מן היעדים היפים ביותר באיטליה ובאירופה כולה. העונה המומלצת ביותר לטוס לורונה היא עונת האביב, בין חודש מאי לחודש יוני לאחר מכן מומלץ להגיע בין ספטמבר לאוקטובר. בעונה ה"חמה" ניתן למצוא לא מעט דילים משתלמים, שכן טיסות צ'רטר לורונה יכולות להפחית קרוב למחצית מעלות כרטיס הטיסה, כך שאת יתרת הסכום תוכלו להוציא, בין היתר, על ביקור במסעדות המשובחות של העיר. הנחיתה בורונה מתבצעת בנמל התעופה קאטולו ומכיוון שמומלץ לטייל בעיר רגלית, אין חובה לשכור רכב.

יעדים מומלצים בורונה

על אף שמדובר בעיר קטנה יחסית, יש אינספור יעדים מומלצים לביקור בעיר כגון בית יוליה. ניתן לבקר את הבית בעל המרפסת המפורסמת שהיוותה השראה למחזה ואף להצטלם לצד פסלה של יוליה. אטרקציה נוספת היא הארנה של ורנה, שריד הנותר מהאימפריה הרומית. מעבר לכך, סיור רגלי בעיר יגלה בפניכם כיכרות וסמטאות ציוריות, שווקים מרהיבים וססגוניים ועוד. מעבר לכך, במהלך הטיול בורונה מומלץ לבקר בבית הכנסת היהודי הממוקם ברובע העתיק של העיר ולצפות באחד מבתי הכנסת היפים והמפוארים ביותר באירופה. חובבי הטיולים והספורט האתגרי ייהנו מביקור באגם גארדה, המרוחק מורונה כ-20 דקות נסיעה, אשר לחופו מצויות עיירות חוף ססגוניות המאירות פנים לתיירים, טיילת מרהיבה ופארק גארדלנד, אחד מפארקי השעשועים הגדולים והמפורסמים ביותר באיטליה כולה.טיפים לטיול בורונה