עבור לעמוד הצעות לקפריסין »

לרנקה קפריסין

טיסות ללרנקה
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

טיסות ללרנקה

לרנקה, עיר נמל בקפריסין, מהווה יעד תיירותי נחשק עבור ישראלים רבים. לאורך כל חודשי השנה יוצאות טיסות שכר ללרנקה ישירות מישראל ונוחתות על האי. טיסות אלו הן פתרון מצוין למי שמעוניין לבלות חופשה קיצית על אחד האיים היפים במזרח התיכון.

ליהנות מחופשה ביעד קרוב

לאורך כל חודשי השנה יוצאות טיסות צ'רטר ללרנקה שבקפריסין, המאפשרות טעימה מאי מקסים, אי עם חופים נהדרים ואווירה שכולה חופש. טיסות שכר ללרנקה מוצעות על ידי חברות התעופה השונות וכן על ידי חברות הטיולים ולוקחות את הנוסעים ישירות אל שדה התעופה המקומי מבלי עצירות בדרך. טיסות אלו מופעלות על ידי חברות התעופה ארקיע הישראלית, סייפרוס איירוויס (Cyprus airways) הקפריסאית, וכן חברות נוספות, כמו החברה הרוסית Russuan airlines, העוצרת ביעד ביניים בדרך וממנו ממשיכה ישרות אל לרנקה. טיסות ללרנקה הן טיסות קצרות מאד ונמשכות קרוב לשעה. מומלץ להזמין את הטיסות מספר חודשים בראש, שכן מדובר בטיסות מבוקשות מאד. שיא עונת התיירות בקפריסין ועל האי לרנקה הוא בין החודשים יוני לספטמבר. מי שרוצה לעלות על טיסות ללרנקה ולבלות על האי בחודשים אלה, חשוב שיזמין את הטיסה בתחילת האביב על מנת לשריין מקום מתאים. לעיתים מוצעות הטיסות במסגרתן של חבילות נופש, הכוללות גם לינה באחד ממלונות האי. בדרך זו אין צורך לדאוג לדבר. חברת הטיולים, המארגנת את הנופש, דואגת לכל הפתרונות, לרבות דרכי ההגעה, מקומות הלינה ועוד.

מבחר של אטרקציות וחופים מקסימים

לרנקה היא יעד אטרקטיבי עבור מטיילים רבים, והטיסות אליה מלאות כמעט בכל פעם. חופי הרחצה שלה, השווקים הססגוניים שבה, המוזיאונים וגם הארכיטקטורה שעל האי, כל אלה הופכים אותה ליעד מיוחד ומקום מומלץ לביקור. לאחר ההגעה אל האי, עם אחת הטיסות היוצאות משדה התעופה בן גוריון, ניתן להיעזר במספר פתרונות תחבורה שונים על מנת להגיע ישירות אל בית המלון שהוזמן. שדה התעופה, היכן שנוחתות טיסות אלה, נמצא מערבית לעיר לרנקה וממנו ניתן לקחת מונית או לשכור רכב. מי ששוכר רכב יוכל להיעזר בו כדי ליהנות מהאטרקציות של האי ומהנופים שבו. ניתן להזמין את הרכב מראש, בארץ, לפני היציאה אל החופשה ומומלץ לעשות זאת מוקדם ככל האפשר.