אנטליה תורכיה עבור לעמוד הצעות לתורכיה »

אנטליה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מצא את הדילים הזולים ביותר

חבילות נופש לאנטליה - כל הטוב ארוז ביחד

חבילות נופש לאנטליה הן הדרך האידיאלית לבילוי נופש בעיר הטורקית המלבבת, אנטליה. עם אותן החבילות תהיו סמוכים ובטוחים כי מחכים לכם המלונות הטובים ביותר, הטיסות במועדים הנוחים ביותר וכל חבילה מותאמת לכם באופן אישי, לכם, לסגנונכם ולתקציבכם. למעשה, חבילות נופש לאנטליה הן היום הדרך המומלצת לנופש איכותי.

חבילה עוברת

מהן בעצם חבילות נופש לאנטליה? הרעיון העומד מאחורי שירות זה הוא לספק לנופש הישראלי שירות כולל המאפשר לו שקט נפשי והידיעה כי כל הלוגיסטיקה והחיפושים אחר טיסה מתאימה, מלון הולם את צרכיהם וההתחבטות בנוגע להגעה משדה התעופה ובחזרה אליו, כל השירותים הללו כלולים בחבילה מסודרת אחת המאפשרת נופש איכותי תפור בדיוק לפי מידותיכם. באפשרותכם לבחור חבילות נופש לאנטליה מתוך מגוון רחב של אפשרויות. למשל, עבור משפחה עם ילדים קטנים תתאים חבילה ובה מלון המספק שירותי שמרטפות, הפעלות לילדים ובריכות המתאימות לגודלם. מאידך, אם אתם קבוצת צעירים אחרי צבא ומבקשים לחסוך, תוכלו למצוא חבילות נופש לאנטליה במחירים המתאימים לכיסכם. כל חבילות הנופש לאנטליה כוללות העברה למלונות משדה התעופה. משמעות הדבר היא כי ממש לאחר הנחיתה והיציאה מהטרמינל, ממתין לכם אוטובוס נוח וממוזג, הלוקח אתכם היישר לבית המלון בו בחרתם. אין צורך להתווכח עם נהג מונית, לתעות בדרך או להחב עם כל המזוודות- אידיאלי למשפחות גדולות ובעצם לכולם בתום הנופש, יקח אתכם אותו האוטובוס היישר לשדה התעופה ויוריד אתכם בסמוך לשער ממנו יוצאת טיסתכם. נוח, יעיל ומקצר את הזמן משמעותית.

רואים עולם

חבילות נופש לאנטליה יפגישו אתכם עם חופים מקסימים ומטופחים למבקשים נופש, מנוחה ומילוי מצברים. עוד תוכלו ליהנות מפעילויות הקשורות לספורט מים על כל סוגיו, לתור את העיר העתיקה והקסומה שבה מבנים ואתרים העומדים על תילם עוד מימי התקופה הרומית והביזנטית, מצודות מרשימות, צריחים מסקרנים ועוד. תוכלו לטעום ממאכלי המטבח המקומי המשובח בטברנות ומסעדות ביתיות, לסייר בשווקים המבושים מכל תבלין אפשרי ולחוש את הנופש בכל עצם בגוף. חבילות נופש לאנטליה מאפשרות נופש במחירים הוגנים, טיסה קצרה, כשעה וחצי בלבד, מזג אוויר חלומי ומפגש עם תרבות מסקרנת ומרתקת.