עבור לעמוד הצעות לספרד »

ברצלונה ספרד

דילים לברצלונה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

חבילות נופש לברצלונה , דילים לברצלונה

ברצלונה נחשבת לאחד היעדים החמים ביותר בקרב תיירים ישראלים שנוהרים לעיר הספרדית בהמוניהם בכל ימות השנה כמעט. ברצלונה מציעה חבילות נופש ודילים זולות ומשתלמות יחסית לבירות אירופאיות אחרות הן מבחינת מחיר הטיסה והן מבחינת עלות האירוח המקומי בבתי מלון מה שמגביר עוד יותר את כוח המשיכה בעיני המבקרים הפוטנציאליים שמחפשים דילים לברצלונה ומשווים אותה מול חבילות נופש ודילים לערים מקבילות באירופה. חבילות נופש לברצלונה מורכבות מטיסה, בית מלון ובמקרים רבים גם כרטיסים לאירועי ספורט, ובמקרה של ברצלונה כרטיסים לאחד ממשחקי הכדורגל של בארסה המקומית. במקרים אחרים תוכלו לרכוש דילים לברצלונה הכוללים גם כרטיס לאירועי תרבות או מופעים בהתאם לתחומי העניין שלכם.

אטרקציות בברצלונה

יש אינספור אטרקציות בעיר, כולל מבנים היסטוריים, מוזיאונים, כנסיות, אתרי בילוי ועוד ועוד. לא נוכל לפרט את כל האטרקציות וגם אלה שכתבנו אינן בהכרח או הטובות או המוצלחות ביותר לטעמו האישי של כל תייר:סגרדה פמיליה - Sagrada Familia, מהכנסיות הידועות ביותר בעולם בעיצובו האדריכל המפורסם אנטוני גאודי היא אחד ממוקדי המשיכה הידועים ביותר של ברצלונה.האקווריום של ברצלונה הוא אחד הפארקים הימיים הגדולים בעולם שמכיל אלפי סוגי דגים בעלי חיים תת-ימיים, אם אתם מבקרים בברצלונה עם ילדים, ביקור באקווריום הוא כמעט בגדר חובה.גן החיות של ברצלונה נחשב אף הוא לאתר חובה לבקר בו עם משפחות וילדיםפואבלו אספניול, הכפר הספרדי של ברצלונה שמשחזר את סגנון הבניה באזורים שונים של המדינה כולל בתי מלאכה קטנים המאפשרים לכם לרכוש מזכרות מקומיות.מבנה קאזה מילה של גאודי, אתר מורשת עולמי.מוזיאון קבוצת הכדורגל בארסה, שמו של המוזיאון מסביר את מהותו.מוזיאון פיקאסו נחשה אף הוא לאחת האטרקציות המובילות של העיר ומוצגות כמה מן היצירות החשובות ביותר של הצייר הידוע.

מתי לבקר בברצלונה

מי שמתלבט אם להזמין חבילת נופש לברצלונה בתאריך מסוים בשנה בגלל שיקולי מזג אוויר, חשוב שיזכור כי מזג האוויר בעיר נוח כמעט בכל ימות השנה ודומה למדי למזג האוויר בישראל. לשאלה מתי כדאי לבקר בברצלונה אין תשובה חד משמעית אם כי רבים יעדיפו את חודשי האביב או הסתיו והטמפרטורות הנוחות יותר ששוררות בהם.

טיסות לברצלונה

רוב חברות התעופה שפועלות בישראל מפעילות קווים קבועים בין ישראל ונתב"ג לברצלונה בין אם טיסות ישירות דרך אל-על, סאנדור וחברות תעופה נוספות ובין אם טיסות עם עצירות ביניים דרך אחת מערי אירופה באמצעות חברות תעופה אירופאיות. יש עשרות טיסות מתל לברצלונה מדי שבוע והמחירים לחבילות הנופש לברצלונה משתנים בהתאם לעונה ולכמות הטיסות הזמינות.טיפים לטיול בברצלונה