עבור לעמוד הצעות לאיטליה »

סיציליה איטליה

דילים לסיציליה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

חבילות נופש לקטניה, דילים לסיציליה

סיפורה של עיר הנמל קטניה שבמזרח סיציליה, שזור בהתפרצויותיו האלימות של הר הגעש אטנה, הר הגעש הגבוה והפעיל ביותר ביבשת אירופה. העדויות המוקדמות ביותר על הפעילות הגעשית של אטנה מתוארכות למאה השש עשרה לפני הספירה, ולאחרונה הוכרזה אטנה כאתר מורשת עולמית בתחום אתרי הטבע. למרות ההרס הרב שזרע הר הגעש, למרגלותיו מצויים כפרים רבים אשר תושביהם אינם מוכנים להתפנות מהמקום, בין השאר, בשל הפוריות הגבוהה של אדמת הבזלת. מלבד האטרקטיביות הרבה של הר הגעש אטנה, קטניה מציעה למבקריה חופשה מרתקת המשלבת את ההיסטוריה רבת השנים של העיר הנשקפת מהמבנים העתיקים, יחד עם אירועי תרבות ופסטיבלים רבים ומגוונים החוגגים את המיטב שבתרבות העכשווית.

קווי חופשה מציגים: חבילות נופש לקטניה

הפופולריות הרבה של קטניה כיעד תיירותי באה לידי ביטוי בעומס הרב על נמל התעופה קטניה וינצ'נצו בליני, אשר זיכה אותו בהגדרה "נמל התעופה העמוס ביותר לסיציליה". טיסות לקטניה נוחתות בנמל התעופה הממוקם בקרבת קטניה, והקרוי על שמו של מלחין האופרות יליד העיר. קווי חופשה משווקים היצע רחב של דילים לקטניה המותאמים במיוחד לתייר הישראלי. דילים לקטניה כוללים טיסות לקטניה ובחזרה, פתרונות לינה איכותיים, ולעתים גם סיורים מודרכים והשכרת רכב.

אתרי החובה של קטניה

העיר קטניה, אשר נוסדה במאה השמינית לפני הספירה וידעה תהפוכות רבות וכובשים רבים מספור, זרועה בשפע של מבנים עתיקים ומרשימים מכל התקופות, מוזיאונים וכנסיות עוצרות נשימה. בין המבנים הבולטים והחשובים בקטניה ניתן למנות את בית המשפט, אוניברסיטת קטניה, כיכר הטאומו, ארמון טוסקנה, קתדרלת קטניה סנט אגטה, מנזר הבנדטינים, ארמון בית הספר לכמרים ועוד. כמו כן, מומלץ לבקר בשוק הדגים ופירות הים שנוסד לפני כאלף שנים. הפארק רחב הידיים גני בליני, ובמיוחד החלק המזרחי שלו, הוא המקום המושלם ביותר להפסקה קלה מהשיטוטים הרגליים הארוכים ברחובותיה הציוריים של קטניה.