עבור לעמוד הצעות ליוון »

כרתים יוון

דילים לכרתים
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מצא את הדילים הזולים ביותר

חבילות נופש לכרתים , דילים לכרתים

מדהים מה שפחות משעתיים של טיסה יכולות לעשות. במקרה של האי היווני כרתים, הרי שיש שמגדירים את הנחיתה בו בתום פרק זמן זה כהגעה לגן עדן, לא פחות. זהו יעד אטרקטיבי ביותר לכל גיל, ואחד המבוקשים על ידי הישראלים בשנים האחרונות. אנחנו ננסה להבין מדוע.

דילים לכרתים ומה שביניהם

חבילות נופש לכרתים, מעל הכול מבוסס על רביצה מענגת בחוף זהוב, אל מול ים תכול. וכן, נופש בו המלון מפנק, מסייע לתחושה הכללית של הרוגע. ויחד עם זאת, הרי שבכרתים יש לא מעט אתרים אשר רצוי לבקר בהם כאשר מגיעים לאי, כולל כאלה שההיסטוריה שלהם התחילה כבר לפני אלפי שנים. ביניהם:• הירקליון- העיר המרכזית באי, הכוללת מצודה עתיקה, חומות למכביר ואתרי עתיקות.• חאניה- מוגדרת כעיר היפה ביותר בכרתים, ומציעה נוף הררי ומסלולי טיול אתגריים.• הכפר היווני הדרומי פלקיאס.

חבילות נופש לכרתים , חבילה לגן עדן

חבילות נופש לכרתים, אם כן, הפכו למצרך מבוקש ביותר בקרב ישראלים. תמורת כמה מאות דולרים, אפשר לרכוש דיל לכרתים בן מספר ימים, ולשהות במלון איכותי בכל קנה מידה. למעשה, חבילות הנופש לאי יווני זה הן הזולות ביותר שניתן למצוא כיום, עם דילים אטרקטיביים המוצעים לכל אורך השנה (ובעיקר בתקופות המעבר).חשוב לזכור כי בניגוד ליעדים אחרים, מחירי חבילות הנופש לכרתים אינם נוטים להשתנות בשיעור גבוה לאורך השנה. זהו יעד מבוקש תמיד, שניתן לבקר בו (כמעט) בכל אחד מימות השנה. כאן, מזג האוויר ה"ישראלי" פועל רק לטובתם של התיירים, שנהנים מרבית ימות השנה מטמפרטורות אידיאליות.

דילים לכרתים בהחלט בחירה מושכלת

אם כן, לא מעט משתנים מבדילים בין חבילה נופש אחת לאחרת. אולם, בכל המקרים הרכב הנוסעים, והרצונות שלהם, צריכים להוות את הגורם העיקרי בבחירה. אנשים אשר מעוניינים במלון מפנק, אשר מציע קרבה לים ושלל פינוקים, יוכלו בוודאי לבחור באחת מחבילות הנופש ה"הכול כלול" שמוצעות באי. לעומתם, כאלה שרוצים להקדיש חלק ניכר מזמנם לטיולים באי, יוכלו בוודאי להסתפק גם בפחות. בדילים לכרתים, כפי שכבר רמזנו, יש חופים רבים- חלקם "בתוליים" וטבעיים, ולעומתם כאלה העמוסים בתיירים ובמקומות בילוי. טרם הבחירה, רצוי לבחון לא רק את המלון, אלא גם את האזור בו הוא ממוקם באי. תחת זאת, יש לציין כי קל מאד להתנייד בכרתים, בין אם באמצעות רכב מושכר ובין אם בתחבורה ציבורית, דבר שמאפשר גם גמישות.טיפים לטיול בכרתים