עבור לעמוד הצעות ליוון »

קוס יוון

דילים לקוס
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מצא את הדילים הזולים ביותר

חבילות נופש לקוס , דילים לקוס

מה צריך על מנת להפוך את הנופש למושלם? אנחנו יכולים לחשוב על מספר דברים. חופי ים זהובים, למשל, המשקיפים על ים רגוע בגוון תכלת. לכך ניתן להוסיף, כמובן, מזג אוויר קייצי ונוח מרבית ימות השנה, אוכל איכותי ושלל אפשרויות בילוי. את כל אלה- והרבה יותר מכך- מציע האי היווני קוס. לכן, פלא שזהו אחד היעדים המבוקשים ביותר כיום בקרב ישראלים?

חבילות נופש לקוס - חופשה מושלמת לכל אחד

מה שמיוחד באי קוס הוא שעל אף גודלו הקטן, באופן יחסי, אפשר למצוא בו הכול. מעבר לחופים המרהיבים ולנופים המיוחדים, לכל אורך האי פזורים מעיינות חמים ואגמים טבעיים. באי יש פארק מים, וכן ספורט אתגרי בכמויות מרשימות. אל כל אלה ניתן להוסיף את המועדונים ואתרי הבילוי הלילי האחרים, וכן מספר אתרים בעלי חשיבות היסטורית:• כנסיית סנט ג'ון המרשימה.• האסקלפיון- אתר שהיווה המרכז הרפואי החשוב ביותר ביוון בעת העתיקה.• האצטדיון העתיק.• המרינה.

דילים לקוס - נופש על כל המשתמע מכך

האטרקציות המעניינות עם דילים לקוס בוודאי יכולות למלא יום או יומיים של טיולים. אולם, בואו נודה בזה, מרבית האנשים מגיעים לשם כדי לנוח, ורצוי באופן המפנק ביותר. החדשות הטובות הן שבקוס, זוהי לא משימה קשה מדי להשגה: חבילות נופש לקוס או דילים לקוס מוצעים כיום לכל אורך השנה, ובמחירים הנמוכים ביותר שניתן למצוא על מפת התיירות. הדבר נוגע לא רק לעלות הטיסה, שזולה כשם שהיא קצרה (קצת יותר משעה). בתי המלון עם דילים לקוס אינם יקרים כלל, אפילו המפוארים שבהם. התחבורה באי נגישה, ומחירי המזון נוטים להיות נמוכים פי כמה מאשר בישראל. לכן, עבור כל אלה שטיול לאירופה, למשל, "כבד" עליהם מבחינה כספית, קוס מציעה לא פחות- ובמחיר שווה לכל נפש.כמובן שהרכב הנופשים צריך לשחק תפקיד חשוב בבחירת חבילות נופש לקוס. לכן, רבים יגידו, ובצדק גמור, כי בקוס צריך לתת משקל מהותי לבית המלון המוצע במסגרת חבילות נופש. יש בתי מלון אידיאליים למשפחות, כולל כאלה על בסיס "הכול כלול", ובהם פארקי שעשועים, הפעלות וכן הלאה. לעומתם, בתי מלון אחרים מיועדים לצעירים יותר, ומצטיינים בקרבה לכל אותם מרכזי בילוי. אל דילים לקוס ניתן להגיע לחופשה של מספר ימים, בה ניתן "לחרוש" את האי לאורכו, כמו גם לסוף שבוע קצר ומענג. בכל אחד מהמקרים, סביר להניח שהקסם של האי יחול על כל אחד מהנופשים, שמקבלים את גן העדן הקרוב ביותר לישראל.טיפים לטיול בקוס