עבור לעמוד הצעות לבריטניה »

לונדון בריטניה

דילים ללונדון
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מלונות מומלצים
בלונדון

חבילות נופש ללונדון

זה קורה בחיים של רבים מאיתנו. הרגע בו אנחנו מבינים כי לונדון מחכה גם לנו. הידיעה כי מגוון האטרקציות העצום שבבירת אנגליה מושך אותנו, וכי צפויה לנו חוויה חד פעמית. דומה כי הקסם של לונדון אינו פוסח על אף אחד, דבר שמציב בפנינו אתגר עיקרי אחד: לחשוב מתי אנחנו מעוניינים לטוס ללונדון, ובאיזו חבילת נופש.

המלכה של הממלכה

זה לא סוד שלונדון היא אחת הערים העמוסות ביותר שיש: מפארקים ועד מוזיאונים, מכנסיות ועד מצודות, מקניונים ועד שווקים. זוהי עיר רוויה בתרבות, מוזיקה וכדורגל, בה האנשים אדיבים והאוכל מצוין. קצרה היריעה מלתאר את כל אתרי החובה של העיר הזו, וכל רשימה שננסה לעשות תהיה רחוקה מלהיות ממצה. ובכל זאת, הנה מספר אתרים חשובים:• הביג בן, וסמוך לו גם בניין הפרלמנט וה"עין של לונדון".• ארמון בקינגהאם, כולל טקס חילופי המשמר הבלתי נמנע.• מצודת לונדון- אחד האתרים ההיסטוריים המרשימים בבריטניה.

המסגרת המבוקשת:חבילת נופש

כמעט בכל המקרים, יבחרו הנוסעים ללונדון לעשות זאת במסגרת של חבילת נופש. ניתן למצוא לכך לא מעט סיבות. ראשית, כמובן, המחיר. טיסות ללונדון אינן הזולות ביותר שקיימות. באותו אופן, גם בתי המלון, לפחות אלה שבמרכז, נמצאים בתפוסה כמעט מלאה בכל השנה. חבילות הנופש מוזילות את המחיר בשיעור ניכור, ומונעת מאמצים רבים בארגון הטיול.מלונדון לא ניתן לשבוע, זה ברור. למעשה, אפילו ביקור של מספר שבועות בעיר, עשוי להותיר אותנו עם מקומות מסוימים ש"פספסנו". אולם, התאמה לצרכים היא מילת המפתח: כאשר בוחרים בחבילת נופש של מספר ימים לפחות, וכשנותנים את הדעת על ביקור באתרי התיירות המתאימים לכם ביותר, החוויה לא יכולה להיות פחות ממושלמת.

כך בוחרים נכון

חבילות נופש ללונדון, כיאה ליעד תיירותי מוביל, מוצעות לכל אורך השנה. המחיר שלהן תלוי בביקוש, כמו גם בתקופת השנה. לכן, כאשר בוחרים חבילה, רצוי לחשוב קודם כל על המועד בו מעוניינים בטיסה, ומשך הזמן בו יכולים לשהות בעיר. טרם ההגעה, מומלץ מאד לברר על אירועים תרבותיים הנערכים בתקופה האמורה בעיר. אלה מהווים חלק בלתי נפרד מהתרבות האנגלית.חבילות נופש לבירת אנגליה מומלץ להזמין מראש, ולא לחכות לרגע האחרון. יש לתת את הדעת על רמתו של המלון המוצע בחבילה, כמו גם על מיקומו: במקרים מסוימים, מלון זול ומרוחק הנמצא סמוך לתחנת הרכבת התחתית עדיף על מלון יקר ולא נוח, הנמצא במרכז העיר