עבור לעמוד הצעות לספרד »

מדריד ספרד

דילים למדריד
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

חבילות נופש למדריד

היריבות בין ברצלונה לריאל מדריד היא אחת הגדולות בעולם, ומשאת ליבו של כל אוהד ספורט. ועם זאת, מבלי ששמנו לב, התפתח לו עם השנים מאבק אחר בין הערים האלה, והוא על ליבו של התייר הממוצע. לכל עיר יש את הקסם שלה, ומגוון אטרקציות שמתאימות לכל אחד. אנחנו נראה כאן מה יש לבירת ספרד, מדריד, להציע, וכן נמנה את המאפיינים העיקריים של חבילות הנופש בעיר.

האתרים המרכזיים של מדריד

ברמה הכללית, מציעה מדריד אתרים תיירותיים למכביר. למעשה, סוד ההצלחה שלה הוא בכך שהיא משלבת למעשה את כל העולמות. יש בה אתרים רומנטיים, ולעומתם מקומות אשר יתאימו לבילוי משפחתי. ניתן למצוא בה מבנים עתיקים מרשימים, לצד מרכזי קניות מודרניים. הנה מספר אתרים שחייבים לראות במדריד:• מוזיאון פראדו המפואר, ובתוכו אוסף אומנות מהגדולים בעולם.• פארק רטירו ("הסנטרל פארק של מדריד")- יעד מצוין לטיול רומנטי.• שוק מרקאדו סן מיגן העתיק.

מאפייני חבילות הנופש למדריד

כמעט בכל המקרים, הביקור במדריד ייעשה במסגרת של חבילת נופש, מבוססת טיסה ומלון גם יחד. בדומה לערים אירופאיות אחרות, אין כאן צורך להשכיר רכב- הטיול במדריד ייעשה לרוב במסגרת של הליכה ברחובות היפים של העיר, או לכל הפחות בהתבסס על התחבורה הציבורית הנוחה שבה. אפשר גם להזמין סיורים מאורגנים בעיר, אשר מאפשרים ללמוד על ההיסטוריה שלה, ומונעים "עבודה" רבה בתכנון.חבילות נופש למדריד מוצעות, מטבע הדברים, לכל אורך השנה, והן נבדלות אחת מהשניה בלא מעט גורמים. חשוב לזכור כי מדריד אינה עיר בה ביקור של יום או יומיים מספיק להתרשמות. על מנת לספוג את האווירה, ולבקר המקומות המעניינים אתכם ביותר, רצוי להקדיש מספר ימים לפחות לטיול, וכן להשקיע מאמצים בתכנון הטיול. חבל לבזבז זמן יקר בעיר על ההחלטות האלה.

הכול מתחיל בהיערכות

מחיר חבילת הנופש נקבע, כמובן, על פי מספר ימי הטיול, התקופה בשנה, בית המלון ומיקומו. מדריד אינה העיר היקרה ביותר שניתן למצוא כיום, אך יש זולות ממנה. רצוי מאד לבחור בחבילה שתתאים לצרכים של הנוסעים, וכן לתת את הדעת על מועד הנסיעה. מדריד היא עיר הבירה הגבוהה ביותר באירופה, ועקב כך- מזג האוויר בה עלול להיות לא יציב. מומלץ לבדוק את מזג האוויר בעיר טרם הנסיעה, ולהיערך בהתאם.