עבור לעמוד הצעות לאיטליה »

מילאנו איטליה

דילים למילאנו
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

חבילות נופש למילאנו

אתם מכירים אותה בתור בירת האופנה העולמית, והמקום בו פועלים טובי המעצבים. חובבי התרבות יציינו אותה כמקום שבו הכול קורה, בעוד אלה אשר בקיאים באומנות ידגישו את היצירות החשובות שניתן למצוא ברחביה. האמת היא שמילאנו, העיר השנייה בגודלה באיטליה, מציעה הרבה יותר מאשר כל אלה. אין פלא, לכן, שזהו אחד היעדים המבוקשים כיום לטיול.

הקסם האיטלקי של מילאנו

קצרה היריעה מלפרט כאן את כל אתרי התיירות המאפיינים את מילאנו. זהו למעשה המקום שבו תחומים רבים נפגשים להם, ותורמים לחוויה כולה. אדריכלות ועיצוב, מוזיקה וספורט, היסטוריה ומודרניות- אלו הן רק חלק מהדוגמאות. כמובן שיש במילאנו לא מעט אתרי חובה לכל תייר, ביניהם:• הקתדראלה המרכזית- כנסייה גותית מרשימה, ואחת המפוארות באירופה.• בית האופרה לה סקאלה, ובו מופעים למכביר.• מצודת קטסלו ספורצסקו, אשר אחראי לעיצובה ליאונרדו דה וינצ'י.

על חבילות נופש למילאנו

חבילות נופש למילאנו הן המפתח לחוויה רבת חושים. הכול מתחיל, אם כך, בבחירה של טיסה ובית מלון בעיר. ההיצע, בהקשר הזה, ראוי לציון: למילאנו אפשר לטוס תמיד, וזו אחת הערים המזמינות יותר שיש. בעיר פזורים לא מעט מלונות, חלקם בסיסיים וחלקם מפוארים, והם מתאימים למעשה לכל דורש.כשבוחרים חבילת נופש למילאנו, רצוי מאד לתת "מרווח נשימה", ולא לדחוס את כל התכנונים ליום או יומיים- זו עיר שרצוי להגיע אליה לחמישה ימים לפחות, ולעיתים אפילו מעבר לכך. חשוב לזכור כי מיקומה הוא בסמוך לאתרי הסקי שבדולומיטים, ובמרחק נסיעה מערים חשובות אחרות (ורונה, פירנצה ועוד). לכן, אפשר בהחלט לבחור בחבילות ארוכות יחסית, בהן הבסיס לכל הטיולים הוא מילאנו.

כך בוחרים נכון

אל מילאנו ניתן, אם כך, להגיע במספר דרכים, אשר המומלצת שבהן היא חבילת נופש. טרם הבחירה בחבילה, ולאחר שמחליטים על פרק הזמן האידיאלי לביקור, ראוי לבדוק את מיקומו של המלון. השאיפה צריכה להיות לא רק למלון נוח, אלא גם לכזה שמיקומו סביר בהחלט. אופן האירוח אינו הסוגיה המרכזית כאן, היות ומרבית הזמן ייעשה בטיולים בעיר ובסביבתה. עם זאת, ברור שארוחת בוקר או ערב סבירה יכולה להקטין את הוצאות הטיול במידה לא מבוטלת.