עבור לעמוד הצעות לצרפת »

פריז צרפת

דילים לפריז
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מלונות מומלצים
בפריז

חבילות נופש לפריז

מה חשוב לדעת על חבילות נופש לפריז

עיר האורות מושכת מדי שנה מיליוני תיירים מכל רחבי העולם, עשרות רבות של אלפים גם מישראל תודות לכוח המשיכה העצום של פריז בפרט ושל צרפת בכלל, שהיא המדינה בעלת מספר התיירים הגבוה ביותר בעולם עם קרוב ל-80 מיליון תיירים נכנסים מחו"ל מדי שנה.בהתאם לכך, חברות התיירות והנופש כמו גם חברות התעופה המקומיות והבינלאומיות מפעילות מדי יום מספר גדול של טיסות לפריז וממנה וכמובן חבילות נופש משולבות הכוללות טיסה, בית מלון ובמקרים מסוימים גם כרטיסים להופעות, אירועי תרבות או אירועי ספורט. מחירי החבילות משתנים בהתאם למספר גורמים כגון איכות בית המלון בו הזמנתם חדרים, חברת התעופה בה בחרתם לטוס, האזור בו נמצא בית המלון שכלול בחבילה, העונה בה אתם טסים ופקטורים נוספים שמשפיעים על המחיר הסופי. גורם נוסף בעל השפעה על המחיר הוא חברת התיירות בה אתם בוחרים להזמין חבילת נופש לפריז או כל יעד אחר שכן ככל שהחברה גדולה יותר יש ביכולתה להתמקח עם בתי המלון וחברות התעופה ולהשיג ללקוחותיה מחיר משתלם יותר.חבילות נופש, לפריז או לכל יעד אחר, מפשטות באופן משמעותי את תהליך ההזמנה ועשויות לחסוך זמן וכסף לעומת הזמנה נפרדת של כרטיס הטיסה, בית המלון והאירוע אן אתם הולכים לכזה. גם הקנייה אצל אתר תיירות מהימן יכולה להקטין את החשיפה שלכם למעשי נוכלות של אתרים לא מוכרים שעלולים למכור לכם למשל כרטיסים מזויפים לאירועי ספורט או מופעי מוזיקה.

מתי כדאי לבקר בפריז

מזג האוויר בפריז דומה לזה ששורר ברוב מדינות מרכז אירופה, נעים עד חם בקיץ (יולי/אוגוסט) עם גשם שעשוי לרדת לפרקים וטמפרטורות של 25 מעלות בממוצע. בסתיו (אוקטובר-דצמבר) הטמפרטורה הממוצעת יורדת ל-15 מעלות והגשמים מתגברים בעוד שבחורף (ינואר-אפריל) הטמפרטורות יורדות לממוצע של 3 מעלות ושלג יכול לרדת בכל זמן נתון. עבור רבים, פריז מושלגת הוא אחד המראות היפים ביותר בעולם. באביב הטמפרטורות שוב מתחילות לטפס עד לממוצע של 20 מעלות, הגשמים מועטים והשדות סביב העיר מתחילים לפרוח.

איזה חברות תעופה טסות לפריז


רוב חברות התעופה שפועלות בנתב"ג מוציאות טיסות לפריז או באמצעות קווים ישירים או באמצעות טיסות עם עצירת ביניים בתדרך למדינת המוצא. בין חברות התעופה שטסות לפריז אפשר למצוא בין השאר את אל-על, אליטליה, טרקיש איירלינס, סוויס, חברות התעופה של אוסטריה ואוקראינה, סאנדור ועוד חברות תעופה רבות נוספות. תעריפי הטיסות נקבעים בהתאם לסוג הטיסה, עונת התיירות, המחלקה במטוס ועוד. באופן כללי, בעונת שיא התיירות יוצאות עד 7 טיסות שונות מבן גוריון לפריז.

אטרקציות בפריז

כמות האטרקציות בפריז ראויה למאמר נפרד וכאלה תוכלו למצוא בלי סוף ברחבי הרשת. אפשר בהקשר זה להזכיר את אחד המוזיאונים הידועים ביותר בעולם הלובר, את מגדל אייפל – הסמל האייקוני של פריז, פארק יורו דיסני הידוע בכל רחבי אירופה, שאנז אליזה ושער הניצחון ועוד אינספור נקודות חן ושכיות חמדה שמעטרות כמעט כל פינה בעיר המפורסמת הזו שקסמה ידוע בקרב זוגות בחופשה רומנטית או ירח דבש והן בקרב משפחות שמחפשות חוויה משפחתית חד פעמית ומרגשת.

להזמנת חבילות נופש לפריז:

לחץ כאן