עבור לעמוד הצעות לאיטליה »

פלרמו - סיציליה איטליה

דילים לפלרמו - סיציליה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מלונות מומלצים
בפלרמו - סיציליה

חבילות נופש לפלרמו

מאז ומתמיד היוותה עיר הנמל פלרמו שבסיציליה, כמוקד משיכה לגורמים רבים. המיקום האסטרטגי והנמל העתיק משכו אל פלרמו כובשים רבים בשרשרת אינסופית של מלחמות וכיבושים מן העת העתיקה ועד למאה העשרים. כיום, כיעד תיירותי מוביל באיטליה בפרט ובאירופה בכלל, פלרמו מושכת אל חיקה קהלי יעד רבים ומגוונים. מעריצי סדרת סרטי הסנדק ושאר צרכני אמנות ותרבות, חובבי היסטוריה, תיירים שעיקר תשוקתם נתונה לחופים השלווים ולכפרי הדייגים הציוריים שבסביבה, וכאלה התרים אחר חופשה ים תיכונית המועשרת בקסמו של המטבח האיטלקי, באים על מבוקשם בפלרמו.

קווי חופשה מציגים: דילים לפלרמו

חופשה בפלרמו מהווה פתרון אטרקטיבי במיוחד לתייר הישראלי. טיסות לפלרמו מישראל, שמשכן אינו עולה על שלוש שעות, נוחתות בנמל התעופה הבינלאומי של פלרמו הממוקם בפרברי העיר. מי שמחפש דילים לפלרמו ישמח בוודאי לגלות את ההיצע הרחב של דילים לפלרמו המשווק על ידי קווי חופשה. דילים לפלרמו כוללים טיסות לפלרמו וממנה, פתרונות לינה אטרקטיביים, ונופש המותאם במיוחד לקהל הישראלי.

אטרקציות ואתרי תיירות מומלצים בפלרמו

כיכר ארבע הפינות – הצומת המרכזי של פלרמו. מעבר לפסלים המרהיבים המעטרים את ארבע פינות הכיכר, מדובר בנקודת ציון מרכזית בעיר הממוקמת במרחק הליכה קלה משאר האטרקציות ואתרי התיירות. קתדרלת פלרמו – זוהי הקתדרלה הראשית של פלרמו. הקתדרלה נבנתה במאה ה-12 על חורבותיה של כנסייה ביזנטית, ולה היסטוריה ארוכה ומרתקת. ויאה ליברטה – רחוב ויאה ליברטה הוא חגיגה אמיתית לצרכני האופנה, בין אם מדובר בחובבי אופנת עילית, רשתות עולמיות או נבירה אינסופית בחיפוש אחר המציאה המושלמת בדוכני השווקים. הארמון הנורמני – מקום מושבו של הפרלמנט הסיציליאני. במקום ישנם מספר אגפים ובהם כנסייה עתיקת יומין, ארמון, ומרפסת המשקיפה על מרכז העיר. מוזיאון סטנצה אל-ג'ניו – מוזיאון המושתת על אוסף של כלי חרס וקרמיקה מכל התקופות, וממוקם בלב העיר. יש לתאם את הביקור מראש.