ורונה איטליה עבור לעמוד הצעות לאיטליה »

ורונה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מצא את הדילים הזולים ביותר

חבילות נופש לורונה , דילים לורונה

בדרך כלל, כשאנו שומעים על ורונה, אנו עוטים הבעה נרגשת. אחרי הכול, יעד זה מקושר אצלנו לאהבת אמת, ולמגוון סיפורים- זוהי, הרי, עירם של רומיאו ויוליה מהמחזה השייקספירי הידוע. אם אנחנו עושים את הצעד המתבקש ומבררים עוד יותר על העיר, אנחנו מבינים כי לפנינו פנינת תיירות של ממש.

חבילות נופש לורונה , כך מתאהבים בעיר האהבה

כל תייר המגיע לורונה יבקר, מטבע הדברים, בבית של יוליה. שם ניתן לראות את המרפסת המפורסמת בה עמדה, פסל בדמותה המהווה, לפי האמונה, סגולה לאהבת נצח ועוד. עם זאת, לורונה יש הרבה יותר להציע מכך. זוהי עיר קסומה, רווית אווירה ואוכל איכותי, ובה לא מעט מבנים עתיקים ומרשימים, ביניהם האמפי תיאטרון או בית הכנסת המפואר.

דילים לורונה , צפון איטליה ומה שבניהם

ורונה מציעה, אם כן, לא מעט אטרקציות לתייר. יחד עם זאת, יש לזכור כי יתרון מרכזי אחר שלה הוא המיקום המצוין שלה בצפון איטליה. היא מהווה נקודת יציאה לטיולים במחוז טוסקנה, או באגם גארדה- שניהם מבוקשים מאד לטיולים. כמו כן, ממנה ניתן להגיע לערים חשובות אחרות, דוגמת פירנצה או ונציה.כל אלה מובילים אותנו למסקנה אחת, והיא שראוי להקדיש לורונה בפרט, ולצפון איטליה בכלל, את משך הזמן הראוי להם. עקב כך, לא פעם חבילות נופש לורונה או לאזורים הסמוכים לה מוצעות לתקופה של שבוע או שבועיים לפחות. על מנת להפוך את הטיול לבלתי נשכח עוד יותר, אפשר בהחלט להשכיר רכב בחלק מימי הטיול, או לכל הפחות לבחור בימי טיול מאורגן לאחד היעדים שהזכרנו.

דילים לורונה מתי נוסעים?

בעבר, רוב המטיילים בורונה עשו זאת רק לאחר שהגיעו אליה מיעד אחר (רומא, למשל). אולם, עקב הפופולאריות של ורונה, עלה עם הזמן מספרן של חבילות הנופש לורונה, והן מוצעות כמעט לכל אורך השנה. התקופה האידיאלית לביקור בעיר היא בין החודשים מאי ליוני, אם כי גם בחודשי הקיץ העיר הרבה יותר ממזמינה.בעיר עצמה (ובסמוך לה) ניתן למצוא לא מעט בתי מלון, כל אחד מהם בעל יתרונות משלו. רצוי מאד, טרם בחירת דילים לורונה, לחשוב בדיוק אם רוצים להתמקד אך ורק בורונה, או שמא להקדיש גם מספר ימים לאזורים הסמוכים לה. החלטה זו תשפיע לא רק על משך הטיול, אלא גם על הלינה במהלכו, כמובן.