לקבלת מבצעים למייל
הרשמו כאן למבצעים המדליקים ביותר
שולח נתונים...
הפרטים נקלטו בהצלחה
הפרטים לא נקלטו, אנא נסה שנית

עד 50% הנחה - בלעדי למקדימים להזמין !

כולם אוהבים לטייל ולא חסר לאן. תמיד יש מה לראות, האופציות הן רבות, אך מעבר לעבודה ושגרת היום יום של האזרח הישראלי הממוצע, גם הפן הכלכלי הנו גורם מכריע בתכנון הנופש. מזה כמה שנים ניכר ביקוש רב יותר בקרב המטיילים בשל ירידות מחירים בתחום התיירות, מה שמעודד את האזרח הישראלי הממוצע לטייל יותר. ההוזלות נובעות מכמה סיבות שלפניכם :
1. ההבנה שהתיירות משפיעה על כלכלת המדינה. ממשלות ומשרדי תיירות בעולם מעודדים תיירות באופן אקטיבי במיוחד, הכולל השתתפות בתשלום מול בתי המלון וחברות התעופה בכדי ליצור דילים זולים יותר. אפשר להתייחס לכך כחופשה מסובסדת אשר כמובן נרקמת מאחורי הקלעים.
2. התחרות של חברות התעופה מאז הסכם "שמיים פתוחים" בשטח האווירי של מדינת ישראל.
3. הזמינות של האינטרנט וכן החשיפה למלונות, טיסות, דילים ומבצעים של הרגע האחרון וריבוי התחרות בין הסוכנויות השונות.
מטיילים ספונטאניים רבים נהנים מחופשה ברגע האחרון, אשר נמכרת בדר"כ במחירים אטרקטיביים במיוחד, . הסיבה היא שרווח קל עדיף על הפסד לסוכנות הנסיעות, חברות התעופה וכן בתי המלון. בקווי חופשה מגוון של חבילות, דילים, טיסות וטיולים מאורגנים של הרגע האחרון. עם זאת, אנו לא שוכחים את המטיילים המחושבים יותר. מטיילים רבים אינם אוהבים לטוס מעכשיו לעכשיו ומעדיפים טיול מתוכנן יותר וללא פשרות. אם אתם כאלה, יש לנו חדשות טובות עבורכם:הזמינו חופשה מראש ותהנו מהנחות מטורפות של עד 50% - בלעדי למקדימים להזמין !מדובר בפתרון המושלם עבור המטיילים שרוצים לתכנן את הטיול שלהם לעומק ; בלי לפספס אטרקציות, בלי לשכוח ביטוחים, דרכונים, מפות או מזוודות. להגיע עם אוויר לטיסה ועם זאת להנות ממחירים בלעדיים לחופשה מושלמת.

קווי חופשה מאחלת חופשה מדהימה לכל המקדימים להזמין !